Принц Гаррі з рудим волоссям у шкільні роки поруч із братом Вільямом

Принц Гаррі: «Мене дражнили в школі через колір волосся»

Принц Гаррі зізнався, що в дитинстві зазнавав цькування через колір свого волосся, попри королівський статус. Герцог Сассекський поділився історією в подкасті Will See You Now з ведучим Джо Марлером.

«Я не рудий»

На запитання, в чому люди найчастіше помиляються щодо нього, Гаррі відповів: «Е-е, я не рудий». Ведучий уточнив: «Зачекайте, зачекайте, люди помиляються?» Принц пояснив: «Так. Так. Люди думають, що я рудий, але колір мого волосся більше схожий на колір заходу сонця… на каштановий. Я не знаю, чому це смішно».

Джо Марлер стримав сміх і звернувся до команди: «Чи можемо ми не сміятися з герцога, будь ласка?» Гаррі продовжив: «Знаєш, з мене часто знущалися у школі. Мене називали «Морквяний Топ». Я не знаю, чому вони, е-е-е, я… Не смішно. Це не смішно, знаєш».

Принц засміявся й додав: «Мені знадобиться терапія після цього». Коли його запитали, чи проміняв би він життя на день з Гаррі Стайлзом, Гаррі Кейном чи Гаррі Поттером, Гаррі обрав би бути Кейном «у день перемоги». «Ти ж не хочеш бути Кейном у день програшу, чи не так?» — уточнив він.

Гаррі також згадав про стосунки з Меган Маркл: «Я насправді щиро думав на початку моїх стосунків з Маркл, що якщо це зайде так далеко і у нас будуть діти, то ген рудого ніяк не витримає генів моєї дружини, але я помилявся!»

More From Author

Трамп торкається труни Ліндсі Грема на церемонії прощання

Трамп: Немає ознак злочину в смерті Ліндсі Грема

Дональд Трамп погрожує ударами по іранській інфраструктурі на тлі ракет і прапорів

Трамп погрожує ударами по іранській інфраструктурі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *